قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات پورتال جانبستان

کاربر گرامی لطفاً موارد ذیل را جهت استفاده بهینه از خدمات جانبستان به دقت مطالعه فرمایید :

ورود کاربران به وبسایت جانبستان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، مقایسه قیمت، مطالعه محصولات معرفی شده و سایر خدمات ارائه شده توسط جانبستان به معنای پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات جانبستان است. توجه داشته باشید که ثبت نام و عضویت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت از سوی کاربر می باشد.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‌های قبلی محسوب می ‌شود.

تعریف اصطلاحات

 • وبسایت جانبستان: یک بازار مجازی 100% تخصصی در زمینه فروش انواع لوازم جانبی تلفن همراه و تبلت می باشد که کلیه محصولات مرتبط و موجود در وبسایت را به طور کامل معرفی کرده و در اختیار کاربران قرار می دهد. دفتر اصلی وبسایت جانبستان در شهر اصفهان، فلکه احمدآباد، خیابان احمدآباد، جنب هنرستان کارآفرین، فروشگاه پلاس می باشد.
 • خرید آنلاین: خرید آنلاین به معنای خریدی است که از طریق اینترنت صورت می گیرد. در این فرآیند، خریدار وارد سایت فروشنده شده و پس از مطالعه دقیق مشخصات محصول، کالای مورد نظر خود را در وبسایت سفارش می دهد، هزینه کالا را از طریق اینترنت پرداخت می کند و کالا را دریافت می نمایيد.
 • کاربر مصرف کننده: هر فردی که در وبسایت جانبستان به عنوان کاربر معمولی ثبت نام کرده و شناسه کاربری دارد .
 • مسدود کردن حساب کاربری: حساب کاربری به صورت موقت بسته می شود.
 • بلوکــه کردن حساب کاربری: حساب کاربری به صورت کامل و دائمی مسدود می شود .
 • تعهــدات عمــومی کاربران: مسئولیت اطلاعات و تصاویر درج شده در پروفایل کاربران به صورت مستقیم بر عهده ثبت نام کننده می باشد.

مدت توافقنامه

این توافقنامه از زمانی که کاربر در وبسایت جانبستان عضو می شود شروع شده و زمان پایان آن زمانی است که حساب کاربر در سایت بلوکه می شود و یا به درخواست کاربر مسدود می گردد.

شرایط عمومی

 • کلیه اصول و رویه ‌های جانبستان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‌ها و سرویس های جانبستان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می ‌کنید که استفاده مستمر شما از وبسایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 • اطلاعات فردی و مالی کاربران در وبسایت محرمانه است و در هیچ صورت به جز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 • در صورتیکه جانبستان احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وبسایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا به طور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای جانبستان ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط جانبستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد.
 • منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی وبسایت جانبستان موظف است حداقل تا 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.
 • تمامی نظرات نمایش داده شده در جانبستان توسط کاربران درج می شود و کارشناسان جانبستان پس از رویت و کنترل عدم تداخل با قوانین موضوعه تجارت اینترنتی نظرات را جهت نمایش تائید می نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد و مثبت یا منفی بودن نظرات مشتریان در مورد برندها یا گارانتی ها و … تجربیات شخصی ایشان می باشد.
 • لازم به ذکر می باشد که تنها اطلاعاتی از جانبستان حذف می شود که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد.
 • کاربران وبسایت در زمان ثبت نام، موافقت خود را با تمام قوانین وبسایت اعلام کرده و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های وبسایت از خود سلب کرده اند و تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت می باشد.
 • کاربران وبسایت آگاهی دارند که جانبستان می تواند قوانین و ضوابط را شامل شرایط مالی، شرایط استفاده و شرایط کاربری را در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند.
 • جانبستان در هر زمان می تواند اکانت های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل وبسایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.
 • جانبستان در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند. برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

 

با تشـــــکر
جانبستـان