گلس گوشی, صفحه محافظ
به نام خــــــدا
 
فروشگاه اینترنتی جانبستان با به کارگیری کارشناسانی مجرب در زمینه خرید و فروش انواع لوازم جانبی تلفن همراه و تبلت، مفتخر است که با معرفی محصولات با کیفیت، کالایی را که در شأن خانواده های ایرانی است، در اختیارشان قرار دهد. این فروشگاه آماده ارائه کلیه خدمات به تمامی همکاران در مراکز استان ها و شهرستان های ایران می باشد.
کلیه فعالیت های وبسایت جانبستان منطبق با قوانین و مقررات موضوعه کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 
خدمات جانبستان برای مشتریان عزیز
  • گسترش روز افزون استفاده از اینترنت موقعیتی ویژه را در اختیار فعالان بخش IT قرار می دهد تا با استفاده از آن بتوانند به معرفی خدمات و کالاهای خود با هزینه ای به مراتب کمتر از روش های سنتی با بازدهی بالاتر بپردازند.
  • در وبسایت جانبستان، کارشناسان بخش فروشگاه در تلاشند تا فعالیت مجموعه خود را گسترش داده و ارتباطات فروشگاه خود با مصرف کننده نهایی را بهبود ببخشند.
  • جانبستان به مصرف کنندگان عزیز کمک می کند که بدون هیچ هزینه ای، کالا و خدمات خود را در ویترین وبسایت جستجو کرده و پس از مشاهده تصاویر کالا، مشخصات فنی، نقد و بررسی و همچنین با مطالعه بخش راهنمای کاربر، کالای خود را با بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه نمایند.
  • وبسایت JANEBESTAN.IR باتوجه به نیاز مبرم عموم مردم، طراحی شده تا در اسرع وقت بتوانند کالا یا خدمات مورد نیاز خود را با نازل ترین قیمت از بازار جانبستان تهیه نمایند.

صاحب امتیاز وبسایت و فروشگاه: افشین اکوان
 
 
با تشکــــر
جانبستان
 

درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
همراه شما هستیم. با ما تماس بگیرید!
Info@Janebestan.ir
09135425005